Zápas na mokrém terénu, ale za krásného počasí jsme dorazili prakticky kompletní. Ze základu chyběl jen Petr K. a Petr V. Do sestavy tak trenér začlenili 5 starších žáků. Soupeř byl sice fyzicky vyspělejší, ale my jsme naopak byli rychleší. Hlavně Honza na pravé straně zaměstnával obranu hostí rychlými výpady a ostrými centry do vápna. Tady dominoval zejména Jáchym, který bohužel ale netrefoval zařízení, jak jsme u něj jindy zvyklí. Naštěstí i soupeř nebyl v koncovce efektivní a tak první půle skončila bez branek.

V druhém poločase jsme přidali na obrátkách.  Na levé straně se rozehrál Saša a soupeř nevěděl kam dřív skočit. První velkou šanci měl Filip Kulda, jehož střelu z 18 metrů brankář konečky prstů vyrazil na roh. Pak měl šanci Honza, ale branku netrefil. Až z rohového kopu Davida H. zahrál v pokutovém území rukou hráč Slivence a rozhodčí nařídil penaltu. Tu Šimon bezpečně proměnil a Chabry šly do vedení. Po chvíli jsme přidali 2. branku, když hlavou prodloužil centr Honza a Saša se nemýlil. Třetí branku mohl přidat Honza, ale jeho střela skončila po zásahu brankáře na tyči. Co se nepovedlo Honzovi se povedlo Sašovi a přidal 3. branku. Další goly jsme mohli přidat. Zejména Jáchym pěkně kličkoval ve vápně, ale jeho střelu zblokovala obrana hostí. Vítězství 3:0 bylo z naší strany zasloužené, i když je pravda, že zejména v první půli byl soupeř ze Slivence více než rovnocenným soupeřem. Dnes ale všichni naši kluci podali výborný výkon. Od Míši v brance až po Filipa Kuldu na levém útoku všichni hráli zodpovědně a příkladně bojovali. Mile překvapil v útoku Miky Heinzel, který nato, že hrál první zápas se „starším“ tak si počínal jako zkušený mazák a v útoku byl jedním z nejlepších a nejkonstruktivnějších hráčů.

Branky: Saša 2, Šimon

Sestava: Míša – Šimon, Dominik, Tomáš C., David H., Honza, Petr Z., Saša, Stefan, Miky, Filip K., Jáchym, Filip L.