Do druhého zápasu jsme museli nastopit ve značně osekané sestavě. Chyběl Miky a Ondra F. ze zdravotních důvodů a Tomáš K. s Davidem, kteří se rozhodli přestat hrát fotbal. Když se k tom ještě přidala uzavírka Blanky, tak jsme mohli být rádi, že nás na výkop bylo 11.

Utkání začalo za drobného deště a lepší vstup jsme měli my. Snažili jsme se dostupovat soupeře, což se nám většinou dařilo a hrát rychle s míčem. V desáté minutě si odražený míč z rohu našel Filip Kulda a pěknou střelou propálil brankáře domácích. Obdrženým gólem ale jako by se Střešovice probudily. My jsme začali ztrácet v osobních soubojích a naší obraně dělaly problémy velice kvalitní průnikové přihrávky. A hned po dvou minutách bylo skóre srovnáno, když jsme si nepohlídali hráče při standardce a domácí hráč tak pohodlně uklidil míč do branky. Za pár minut už šli domácí do vedení po krásné akci, na jejímž konci doklepával útočník balón do prázdné branky. I přes to jsme se ale dál snažili tlačit dopředu, do vyložené šance jsme se ale nedostali. Obrana ale pracovala spolehlivě, a tak se většina poločasu odehrávala hlavně ve středu hřiště. Pak ale přišel totální kolaps našeho týmu, když jsme během posledních pěti minut dostali tři góly, vesměs po našich individuálních chybách. Poločasový stav byl tak 5:1 a bylo prakticky po zápase.

Ve druhé půli jsme celou dobu tahali za kratší konec a soupeř se snadno prosazoval kombinační hrou. Nám docházely síly, což bylo na hřišti vidět. Skvělý výkon předváděl v bréně Navroš, který chytil penaltu. Tu pak rozhodčí nechal nepochopitelně opakovat a byla proměněna. Na druhou stranu mu pak zase odpustli jasnou červenou kartu, když Navroš vyrazil míč rukou tak 10 metrů před vápnem. Konečné skóre bylo 8:1, a tak zůstáváme bez bodu.

Škoda, výkon byl dneska určitě lepší než proti Kopanině, ale k bojovnosti budeme muset přidat ještě kvalitu. Balón nám pořád někde uskakuje a hra je plná nepřesností. Ale je třeba si uvědomit, že je to těžké, když proti dvouticícovkám nastoupíme s polovinou mužstva o dva roky mladší, což už je ale bohužel standard. Horší je, když musí v základu nastoupit Filip Feigl (04) a Aleš Chaloupka (05). Kluci se s tím ale poprali výborně a rozhodně nebyli jen do počtu. Hezkou soutěžní premiéru si také odbyl Alex. Nezbývá než pracovat a doufat, že v příštích zápasech už získáme nějaké body.

Sestava: Navroš – Kvápa, Ondra K., Tomáš C., Mára – Matěj, Filip P., Pepa, Filip F. – Filip K., Alex