Po vydařeném zápasu se Zlíchovem se nám nepodařilo výkon zopakovat. V základní sestavě se objevilo pouze 5 hráčů z minulého kola, zbytek doplnili naši borci z mladšího dorostu, bez kterých bychom zápas nezvládli a patří jim velké dík. Nicméně jsme byli po celé utkání horším týmem na hřišti. FC Háje ukazovali svojí sílu hned od začátku a již v poločasu bylo takřka rozhodnuto za stavu 6:0. V druhém poločase nechal soupeř vyniknout našeho brankáře Martina Pohunka, který pomohl zabránit svými zákroky ještě většímu debaklu a pustil za svá záda už jen 2 branky. Do útoku jsme se dostávali pouze po individuálních akcích, po jedné z nich byla alespoň pro útěchu odpískána penalta. Martin Švehlík se zhostil role exekutora na výbornou. Konečný výsledek 8:1 však mluví za vše a soupeř z Hájů si zaslouží poklonu za předvedenou ukázkovou hru.

Sestava: Pohunek – Vondráček, Cranford, Švehlík M., Kotlík – Hreus, Feigl, Pavlovič, Kučera – Sevček, Bednář