K ideální sestavě nám pomohlo volné kolo mladšího dorostu, kteří nám vyplnili díry v kádru. Opět i po zdůraznění na pozornost hry v prvních minutách jsme ihned inkasovali. Kluci však neztratili odhodlání utkání vyhrát a pokračovali v bojovném vyrovnaném utkání. Do prvního poločasu se nám srovnat nepodařilo. Vyrovnání pak v druhé půli zařídil náš borec z mladšího dorostu Michal Bednář. Zápas začal poté gradovat a to ne zrovna po fotbalové stránce, když byli postupně do sprch posláni Tomáš Cranford a brankář Pohůnek, museli jsme dohrávat v devíti hráčích. I přes to kluci nesklopili hlavy a rvali se do poslední minuty. Obrovská pochvala patří Mariu Sevčekovi, nebál se převzít brankářský post a po důležitých zákrocích nádherně našel z výkopu Michala Bednáře, který se opět nemýlil a zařídil vítězství 2:1. Obrovská pochvala za bojovný výkon.