K prvnímu jarnímu zápasu se starší žáci vypravili do Štěrbohol téměř kompletní, chyběl Honza, Martin a Filip. Za krásného počasí jsme se do soupeře pustili hned od prvních minut. Kluci dobře kombinovali a dostávali se do šancí, které dlouho zůstávaly nevyužité. Až zhruba v polovině poločasu se po centru z pravé strany dostal míč přes chumel hráčů ve vápně k Sašovi. Jeho prudká střela z voleje byla výstavní a zapadla do horního růžku soupeřovy branky. Další příležitosti jsme do přestávky nevyužili a tak se dostal ke slovu i soupeř. Do přestávky si vypracoval několik šancí. Nejprve šel útočník sám na Michala, který včas vyběhl a jeho střelu vyrazil. O chvíli později kopaly Štěrboholy přímý kop, který naštěstí skončil jen těsně vedle. Asi největší šanci promarnil soupeř v závěru poločasu. Proti kolmé přihrávce útočníkovi vyrazil opět Michal, byl u míče o zlomek vteřiny dříve, ale odkopem nastřelil útočníka, který mohl jít prakticky sám na prázdnou bránu. Naštěstí se dostal ze střeleckého úhlu a jeho střela branku minula. V úplném závěru se po krásné kombinaci dostal do stoprocentní gólové šance Petr Z., bohužel místo střely zvolil přihrávku, na kterou spoluhráč před prázdnou bránou už nedosáhl.

Vstup do druhého poločasu se Chabrům vydařil. V jeho úvodu se prosadil Jáchym, který byl na konci povedené akce a svým typickým způsobem udělal ve vápně kličku a zvýšil na 2:0. Soupeři už nenašli sílu na odpověď, kromě několika rohových kopů se k naší brance moc nedostávali. Chabry měly převahu, kterou zúročil přesnou, i když ne prudkou střelou z hranice velkého vápna opět Saša. V závěru mohl skórovat ještě Jáchym, ale zblízka netrefil branku.

Kluci podali dobrý výkon. Vstřelené branky nebyly náhodné, padly po povedených akcích. Dá se říci, že pokud se kluci snažili hrát kombinačně, nedrželi dlouho míč a přihrávali včas, tak soupeře přehrávali a dostávali se do šancí.

Branky: Saša (2), Jáchym

Sestava: Michal – Jarda, Vasyl, Petr V., Petr K.,- Tomáš, Šimon, Jáchym, Petr Z., Stefan – Ivan, Saša