Naši starší žáci sehráli své další mistrovské utkání z dosud neporaženým mužstvem Stodůlek. Hrálo se tedy o první místo v tabulce. Do zápasu jsme vstoupili lépe my. Měli jsme územní převahu a lépe jsme kombinovali. První branku jsme vstřelil Honza, když jeho polo střela, polo centr doplachtil za záda bezmocného brankáře. Pak byl v pokutovém území faulován Honza a nařízenou penaltu proměnil Vasyl střelou k tyči. Stodůlky se však nevzdávaly a ukazovaly, že nadarmo nejsou v čele naší skupiny. Obrana a Míša měli plné ruce a nohy práce, aby udrželi čisté konto. Kluci se snažili hrát po zemi a po stranách a bylo se nač koukat. Na pravé straně zálohy je dnes potřeba pochválit Davida Klapku, který podal svůj nejlepší výkon. Z obrany výborně vyvážel míče Vasyl a ukazoval své ofenzivní choutky. Uklidňující branku přidal ke konci poločasu Honza, když jeho střela z otočky skončila u pravé tyče branky Stodůlek.

Druhý poločas již z naší strany nebyl tak povedený jako první. Vyklidili jsme střed pole a soupeř nás zatlačil do hluboké defenzívy. Naštěstí Míša i naši obránci byli vždy na svém místě. My jsme hrozili jen z rychlých protiútoků. Bohužel Honzova rána skončila na tyči a David Hradil střílel z úhlu těsně vedle. Až z přímého kopu po faulu na Honzu poslal přesný míč Vasyl na hlavu Jáchyma a ten přesnou hlavičkou zvýšil na 4 : 0. V závěru zápasu se soupeři podařilo už jen zkorigovat výsledek střelou z poza šestnáctky.

Výsledek vypadá jednoznačně, ale průběh zápasu tomu nenasvědčoval a kluci odehráli opravdu těžké utkání s kvalitním soupeřem.

Branky: Honza 2, Vasyl, Jáchym

Sestava: Míša – Jára, Vasyl, Šimon, Filip P., Filip L., Filip K., David H., David Kl., Honza, Martin Šk., Jáchym. Tomáš C.