Dnes se kluci přesvědčili, že fotbal se nehraje jen nohama, ale hlavně hlavou. Kluci nastoupili do zápasu s vědomím, že nemůžou prohrát s předposledním týmem tabulky. Jaké ale bylo jejich překvapení, když jsme po 5 minutách  a našich hrubých chybách prohrávali 2 : 0 a soupeř měl další šance. Celou první půlku jsme se nemohli dostat do zápasu. Všude jsme byli druzí a soupeř nás přehrával zejména ve středu hřiště. Aktivitou hýřil pouze Vasyl. Do útoku kloudný balon nešel a tak jsme branku soupeře prakticky neohrozili Naopak hráči Střešovic hráli s nasazením a zaslouženě vedli.

Do druhé půlky nastoupilo úplně jiné mužstvo z Chaber. Kluci hned od první minuty se tlačili před branku domácích. Hned v první minutě mohl dát branku Dominik, který po přihrávce od Honzy trefil jen tyč. To samé se opakovalo po chvíli. Honza dostal od Petra přihrávku za obranu domácích, našel na hranici vápna zcela volného Tomáše, který však levačku trefil jen tyčku prázdné branky. Náš tlak však gradoval. Po střele Honzy se k odraženému míči dostal Šimon a snížil na 2 : 1. Šanci na vyrovnání měl po chvíli Honza, který však levačkou přestřelil. Pak předvedl hezkou samostatnou akci Jára, který prošel z naší půlky přes obranu domácích a šel sám na brankáře, kterému udělal kličku, ale pak těsně minul Vyrovnání jsme se přesto dočkali. Honza dostal výbornou přihrávku od Tomáše a šel sám na brankáře hostí a tentokrát nezaváhal a střelou k tyči srovnal. Do vedení nás mohl poslat Jára, který z úhlu výborně přehodil brankáře Střešovic, ale ten zázračně na míč dosáhl. Pak Šimon přestřelil ve slibné pozici branku Střešovic. V poslední minutě jsme branku dali, když po ose Jára, Jáchym Honza uklidil míč k zadní tyči Střešovic. Naše radost neznala mezi. Bohužel pomezní mávnul ofsajd. Nevím, kluci říkali, že to ofsajd nebyl, hráči ani trenéři Střešovic neprotestovali, ale hlavní rozhodčí tentokrát poslechl svého asistenta ze Střešovic. Zápas tak skončil 2 : 2. Za druhou půli jsme si zasloužili vyhrát, ale zase za výkon v prvním půli rozhodně ne. Takže z tohoto pohledu spravedlivá remíza. My jsme neproměnili řadu šancí a hlavně prohospodařili první půli, takže pro naše hráče je to ponaučení, že hrát se musí s každým soupeřem od začátku.

Branky: Šimon, Honza

Sestava: Lukáš – Jára, Filip P., Filip L., Šimon, Vasyl, Jáchym, Tomáš, Honza Petr K., Petr V., Dominik, David H., Stefan,