Na první zápas přeboru jsme vyrazili do Újezdu nad lesy, jejichž mužstvo jsme na podzim porazili. Ale naše mužstvo bohužel od podzimu doznalo řadu změn. Odešel kapitán mužstva D. Hradil na hostování do Žižkova,,zraněni jsou T.Cranford a Dominik L. tedy naši jediní hráči r. 2000 (mimo F. Kuldy) no a aby toho nebylo málo, tak chyběli i další hráči jako  Krutina, Josefus, Kadlec, Tůma, Forest. No nic to je život.  Dobrá zpráva pro nás je, že do sestavy se vrací M. Škurek a nová posila Kuba Heřman.  Bary a Dominik Žolták. Soupeř nastupuje s hráči ročníku 2000 a 3 hráči r. 2001. My kontrujeme jedním hráčem r. 2000 a 2002 a zbytek r. 2001. 

Začátek zápasu vyzněl jasně pro soupeře. My jsme byli  v hluboké defenzívě a jen díky Martinovi v brance a naší obraně Bary-Kuba-Pavlovič F.- Pepa jsme odolávali. I tak soupeř po rohu využil svoji výškovou převahu a hlavičkou šel do vedení. Po chvíli jsme soupeři darovali dost lacině další branku po chybě v rozehrávce. Do poločasu jsme dostali ještě jeden gol. Ale i my jsme měli šance. Střela Filipa Kuldy do protipohybu brankáře do sítě nespadla, stejně jako náběh M. Kvapila nebo hraniční offside Dominika Ž.

Do druhé půlky jsme vstoupili podstatně lépe. Soupeře jsme zatlačili na jeho půlku a branka visela ve vzduchu. Bohužel 2 solové průniky Dominika jsme v branku nepřetavili. Naopak soupeř zvýšil po nenápadné standardce na 4:0. My jsme ale nesložili zbraně a zasluženě jsme stnížili na 4:1 brankou M. Škurka z hranice pokutového území.Mohli jsme možná přidat i další branku, ale asi dnes nebylo souzeno. Soupeř zvítězil zaslouženě, ale zápas rozhodla výšková a fyzická převaha hráčů z Újezdu. My jsme rozhodně nezklamali. Druhá půlka byla z naší strany výborná, ale smazat manko z první půlky se nám už nepovedlo.  Ale kuci zejména za druhou půlku zaslouží pochvalu a jejich výkon je příslibem do příštích zápasů.

Branky: M. Škurek

Sestava: Pohunek – Bary,Kuba, Filip,Pepa, Filip K., Dvořka Škury, Dominik, Kvápa, David, Matěj,