Ve třetím kole jsme zavítali na horkou půdu Vršovic, které zatím jasně vévodí celé tabulce. Proto nám bylo jasné, že to asi jednoduché nebude. Navíc jsme museli nastoupit v oslabené sestavě, chyběli Filip Pavlovič, Miky, Navroš, Ondra a z Klecan dorazil jen Filip. Tomáš Krutina si udělal výlet do Střešovic, takže dorazil až na výkop. Kapitánskou pásku místo Filipa navlékl Kvápa.

Do zápasu jsme nevstoupili špatně a v prvních minutách jsme byli Vršovicím vyrovnaným soupeřem. Dařilo se nám kombinovat a soupeř si šance nevytvářel. Bohužel, moc dlouho nám to nevydrželo. Soupeř se uvolnil na pravé straně a dostal se do vápna. Tam měl už Pavel míč víceméně pod kontrolou, ale útočník jej o něj obral a překonal Maria. To nás trochu srazilo a soupeř se na nás tlačil čím dál tím víc. Další gól jsme dostali z rohu, kdy jsme neuhlídali jejich vysokého útočníka. Do konce poločasu se střídaly pasáže hry, kdy nás Vršovice jasně přehrávaly, a kdy jsme se i my dokázali dosat do hry. Dostali jsme další čtyři góly a poločas tak skončil 6:0.

V druhé půli jsme se již pouze bránili a lovili míče z brány. Klukům už to bylo jedno a už jsme působili velmi odevzdaným dojmem. Chápu, že za tak vysokého stavu se motivace hledá těžko, ale přesto by měl být zápal pro hru daleko větší. Soupeři jsme to velice usnadňovali a když se časomíra konečně zastavila, stav byl 13:0.

Určitě jsme takový příděl dostat nemuseli, hodně gólů se dalo vyvarovat. Nadruhou stranu je třeba uznat kvalitu Vršovic, které hráli opravdu kvalitní a pohledný fotbal. Klasicky dobře zahrál Pepa s Filipem, bojovali i Honzík s Lukášem. Doufejme, že příští týden v důležitém zápase s FA Praha dopadneme lépe a získáme důležité body.

Sestava: Mario – Pavel, Filip, Martin Š., Matěj – Honza, Pepa, David, Šíma – Kvápa, Lukáš