Ahoj sportovci, když jsme dávali zimní přípravu dohromady, počítali jsme s nějakou marodkou, ale že pár jedinců bude nezvěstných, to nás nenapadlo. Pro 25 hráčů jsme vymysleli a přihlásili odpovídající počet zápasů a turnajů. Ovšem vše je jinak, decimuje nás marodka a ještě jiné záliby a koníčky. Tento víkend jsme museli zrušit turnaj v Říčanech a horko těžko odehrát zimní ligu a dva turnaje v Sedlčanech.

Velké štěstí máme, že kluci jsou srdcaři a fotbalové porce s nášupem si dávají rádi, až na výjimky. Odehrát v sobotu dva zápasy za sebou a ještě přivézti domů šest bodů, to není jen tak. To už to jádro musí mít nějakou kvalitu.

K zápasu s Hrdlořezí bychom pochválili především herní disciplínu. Dodrželi jsme vlastně vše co jsme si řekli v kabině a výsledek se dostavil. Konečný výsledek 4 : 2.

S Běchovicemi to byla jiná, daleko rychlejší hra. Nejen, že nám docházely síly, ale i soupeř byl pohyblivější. Soupeř útočil v kompletní formaci a často netrefoval zařízení. My jsme již tradičně dobře hráli dozadu a čekali na příležitosti. Ty záhy přicházely a opět se ukázala efektivita našich střelců. Ač jsme se ke konci obávali o výsledek, především kluci Němcovi, Vojta Drobil, David Plzeňský, ale vlastně všichni co měli to dali a ve vypjatém konci utkání udrželi skóre na 5 : 2 v náš prospěch. Víkend ovšem neskončil.

V neděli jsme jeli opět do Sedlčanské haly poměřit síly s týmy tohoto regionu. V prvním turnaji jsme nenašli přemožitele a bylo na klucích znát vysoké sebevědomí a vůle vítězit. Výborný turnaj odehrál Šimi Hartman a stejně jako loni v Hradištku ukázal skvělou mušku a čuch na branky. Další expert se projevil krásnými průniky z pozice obránce a vstřelil důležité branky. Ukázal nám co již dávno víme, a to, že pokud k odpovědnosti přidá více odvahy a sebevědomí, mají se soupeři na co těšit. Ve Zruči nastřílel svůj  první hatrick, a to trenérům neunikne. A kdo to byl ? Tadeáš Němec, v sobotu bezchybný a v neděli? To byste prostě museli vidět. Parádní výkony!

V druhém turnaji jsme se tentokrát potkali se silnějšími týmy a třeba v týmu Balkapu pomáhali i kluci z Motorletu Praha. Také nás pořádně potrápili. Jasné podcenění soupeře a nesoustředění nás málem stálo zlato. Pokud dáme ve třetí sekundě branku, neznamená to, že soupeře rozstřílíme na cucky. Spíše jsme měli trochu kliku a musíme makat dále. To jsme si ovšem důrazně vyříkali jak na hřišti tak i v kabině a následující zápasy již jsme hráli co měli. A že tentokrát ve finále porazíme minulého vítěze FA Příbram 3 : 0 to potvrdilo. Odvaha , bojovnost a koncentrace na každý zápas je nejdůležitější. Teda hoši tu pomyslnou laťku jste zase pozdvihli o kousek výše a už teď se můžete zase těšit na další náročnější trénink, jako vždy za odměnu. Jen tak dál !!! A ještě něco vám povíme, tenhle víkend nás bavil.! L + J