Další zápas zimní ligy jsme sehráli na výborné umělé  trávě v Mělníku. Soupeřem bylo mužstvo Štětí, které jsme nedávno porazii na halovém turnaji. Bohužel opět jsme se potýkali s řadou omluvených i neomluvených hráčů z mužstva starších žáků, což znamenalo, že jsme na poslední chvíli povolávali, jak již tradičně mladší žáky. Tentokrát to byl Pavel Josefus, Martin Škurek, David Hradil a Tomáš Cranford. Navíc David Makal s Ivanem si teprve zvykají na velký fotbal. Měli jsme tak jednoho hráče na střídání.

Zápas začal velikým tlakem soupeře. Hned v úvodu vytáhl Michal v brance výborný zákrok a odvrátil vedení Štětí. Tlaku jsme odolávali asi 15 minut, ale pak přišlo nedorozumění našeho brankáře s obranou a soupeř šel do vedení. Pak jsme přeci jen trošku zlepšili hru a dostávali jsme se na půlku soupeře, spíše však po rychlých protiútocích, než po nějaké kombinaci. Ta se nám dnes moc nevedla. I tak jsme si však vypracovali šance, ale průniky Honzy nebo Ivana brankou neskončili, stejně tak jako nebezpečná střela Tomáše.

Do druhé půli jsme vstoupili ještě hůře než do první. Prakticky z prvního útoku jsme inkasovali (i když z offsidu) a na vedení 2 :0 už jsme nedokázali odpovědět. Štětí pak přidalo ještě další 2 branky a zaslouženě vyhrálo. Je pravda, že dnes jsme mu to značně ulehčili a i v této sestavě jsme mu měli být důstojnějším soupeřem. Ale kluci se báli větších hráčů a nechodili důrazně do soubojů. Vyjímkou byla snad jen trojice našich obráncůPavel – Vasyl – Šimon, kteří bojovali jako lvi. To bhužel dnes nestačilo a tak i naše obrana, která byla stále pod tlakem dělala chyby. V záloze a v útoku jsme již neudrželi míč a vlastními nepřestnostmi jsme se připravovali možnost ohrožení naší branky. Největší šanci na alespoň čestný úspěch měl Honza, ale brankář mu rychlým vyběhnutím golovou šanci zmařil. Až v závěru zápasu se Šimon trošku vysunul do zálohy, kde podpořil již naší unavenou mladou středovou dvojice David-Tomáš a dostávali jsme se i do kombinace, bohužel branka nám dnes souzena nebyla. Jako mužstvo jsme dnes podali asi nejhorší výkon v zimní lize a zaslouženě prohráli. Slabou útěchou může být jen to, že jsme nenastoupili kompletní, ale to vzhledem k přístupu některých hráčů z mužstva starších žáků asi stejně dlouho nebudeme a s o 3 roky mladšími hráči se zápasy asi vyhrávat neboudou.

Sestava Míša – Pavel, Šimon, Jára, Vasyl, Ivan, David, Tomáš, Honza, Saša, Martin, David Makal.