Na zápas na Zličín jsme vyrazili prakticky v kompletní sestavě, navíc se do sestavy vrátil Petr K., takže jako vždy jsme jeli s touhou vyhrát. Dnes nás ale čekal velice kvalitní soupeř. Hned od počátku se hrálo spíše na naší polovině a výsledkem toho byla řada rohových kopů. Z jednoho rohu hlavičkoval hráč Zličína a přeloboval vysunutého Míšu. Pak naši hráči pochopii, že soupeř se sám neporazí a zatlačili Zličín na jeho polovinu. Naše převaha však končila na obraně hostí. Ze zálohy do útoku směřovalo málo přesných přihrávek a tak jsme předváděli spíše kopanou než fotbal. Pár akcí bylo ke koukání, ale nebylo jich mnoho. Po jednom vysunutí Honzy Petrem V. našel Honza na malém vápně Petra K., který oslavil svůj návrat do týmu vyrovnávací brankou. Bohužel to bylo do poločasu z naší strany vše. Hra se odehrávala jen mezi oběma šestnáctkami.

Do druhé půle jsme možná šli z touhou vstřelit branku, ale na hřišti to vidět moc nebylo. Hned v první minutě jsme ztratili ve středu hřiště míč, soupeř kolmicí vysunul svého útočníka a ten z úhlu obstřelil našeho vyběhnuvšího brankáře 2:1. Neuplynulo ani 5 minut a po rohovém kopu, který jsme vymysleli pro Zličín sami jsme inkasovali potřetí a náš osud byl zpečetěn. Trenér sice stáhl hru jen na 3 obránce a posílil naši ofenzívu, ale na umělé trávě jsme toho moc nepředvedli. Kombinace vázla, soupeř dobře bránil a my jsme spíše solovali než předváděli nějaké povedené akce. Šanci na snížení náskoku měl snad jen Martin Šk po přihrávce Honzy, ale ani nadvakrát brankáře hostí nepřekonal. Ani střely Járy, Jáchyma nebo Tomáše branku neohrozily.

Soupeř tedy vyhrál a vyhrál zaslouženě a to i přesto, že vystřelil jen 3x na branku a dal z toho 3 branky. My jsme ostatně mezi tyče  vystřelili na branku jen 2x. V osobních soubojích byl soupeř lepší než my – do prvního balonu jsme jaksi chodit dnes nechtěli. Můžeme se vymlouvat na malé hřiště nebo umělou trávu, ale sami jsme si hřiště ještě více zmenšovali, když někteří naši hráči se tlačí k sobě jako kuřata do středu hřiště, místo toho, aby hráli od postranní části. Soupeř hřiště sice zhustil, ale my jsme se snažili solově přejít přes 3 hráče a to už v této soutěži tak často nejde. Nemá smysl ani řešit, jestli měl rozhodčí odpískat penaltu nebo ne, protože za stavu 3:1 by to znamenalo stejně jen snížení náskoku. Dnes to prostě nebylo ono a každy hráč by měl začít nejprve u sebe jestli dal d zápasu maximum. Dnes nikdo neodehrál zápas na 100 % a průměrný výkon na s nadšením a v pohodě hrající Zličín prostě nestačil.

Branky: Petr K.

Sestava: Míša – Jára, Šimon, Vasyl, Petr V., Honza , Stefan, Dominik, Jáchym, Tomáš, David, Martin Šk. David Kl., Filip L., Petr K.,