SK Dolní Chabry
Členská sekce
Týmy
Program zápasů
Partneři
Šmíca Cup
O pohár Ládi Vízka
Šmicer kemp
Chaberská PERGOLA
Facebook
Instagram
Členská sekce
Týmy
Program zápasů
Partneři
Šmíca Cup
O pohár Ládi Vízka
Šmicer kemp
Chaberská PERGOLA
Facebook
Instagram
menu
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Stanovy klubu
Hráči v zelenobílém dresu
Trenéři
Místa
Ke stažení
A tým
B tým
Mládež
U19 - 2005/2006 Starší dorost
U17 - 2007/2008 Mladší dorost
U15 - 2009/2010 Starší žáci
U13 A - 2011/2012 Mladší žáci A
U13 B - 2011/2012 Mladší žáci B
U11 - 2013/2014 Starší přípravka
U9 - 2015/2016 Mladší přípravka
2017+ Mini přípravka
Nábor
Staň se trenérem mládeže
Strava
Partneři
Články
Nábor
Kontakty
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Stanovy klubu
Hráči v zelenobílém dresu
Trenéři
Místa
Ke stažení
A tým
B tým
Mládež
U19 - 2005/2006 Starší dorost
U17 - 2007/2008 Mladší dorost
U15 - 2009/2010 Starší žáci
U13 A - 2011/2012 Mladší žáci A
U13 B - 2011/2012 Mladší žáci B
U11 - 2013/2014 Starší přípravka
U9 - 2015/2016 Mladší přípravka
2017+ Mini přípravka
Nábor
Staň se trenérem mládeže
Strava
Partneři
Články
Nábor
Kontakty
Členská sekce
Týmy
Program zápasů
Partneři
Šmíca Cup
O pohár Ládi Vízka
Šmicer kemp
Chaberská PERGOLA
Facebook
Instagram
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Stanovy klubu
Hráči v zelenobílém dresu
Trenéři
Místa
Ke stažení
A tým
B tým
Mládež
U19 - 2005/2006 Starší dorost
U17 - 2007/2008 Mladší dorost
U15 - 2009/2010 Starší žáci
U13 A - 2011/2012 Mladší žáci A
U13 B - 2011/2012 Mladší žáci B
U11 - 2013/2014 Starší přípravka
U9 - 2015/2016 Mladší přípravka
2017+ Mini přípravka
Nábor
Staň se trenérem mládeže
Strava
Partneři
Články
Nábor
Kontakty
Členská sekce
Týmy
Program zápasů
Partneři
Šmíca Cup
O pohár Ládi Vízka
Šmicer kemp
Chaberská PERGOLA
Facebook
Instagram
U9 - 2015/2016 Mladší přípravka
Přehled
Soupiska
Zápasy
Články
U9 - 2015/2016 Mladší přípravka
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2023
neděle
3. 9.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Eugen Link Football Academy s.r.o.
ne 3. 9. 2023 10:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 1. kolo
28:16
ne 3. 9. 2023 10:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 1. kolo
sobota
9. 9.
SK Čechie Uhříněves, z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
so 9. 9. 2023 8:30
@
UHŘÍNĚVES UMT
,
H3H 2015/16 (2HP), 2. kolo
24:16
so 9. 9. 2023 8:30
@
UHŘÍNĚVES UMT
,
H3H 2015/16 (2HP), 2. kolo
pátek
15. 9.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Sokol Kolovraty, z.s.
pá 15. 9. 2023 17:30
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 3. kolo
22:19
pá 15. 9. 2023 17:30
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 3. kolo
sobota
23. 9.
FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
so 23. 9. 2023 9:00
@
ÚJEZD NAD LESY T.
,
H3H 2015/16 (2HP), 4. kolo
20:23
so 23. 9. 2023 9:00
@
ÚJEZD NAD LESY T.
,
H3H 2015/16 (2HP), 4. kolo
čtvrtek
28. 9.
SK Třeboradice z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
čt 28. 9. 2023 11:30
@
TŘEBORADICE UMT+UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 9. kolo
21:16
čt 28. 9. 2023 11:30
@
TŘEBORADICE UMT+UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 9. kolo
říjen 2023
neděle
1. 10.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
ne 1. 10. 2023 17:30
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 5. kolo
25:30
ne 1. 10. 2023 17:30
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 5. kolo
neděle
8. 10.
FK Loko Vltavín, z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
ne 8. 10. 2023 12:15
@
LOKO PRAHA UMT.
,
H3H 2015/16 (2HP), 6. kolo
7:35
ne 8. 10. 2023 12:15
@
LOKO PRAHA UMT.
,
H3H 2015/16 (2HP), 6. kolo
neděle
15. 10.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
ne 15. 10. 2023 14:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 7. kolo
31:16
ne 15. 10. 2023 14:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 7. kolo
pátek
20. 10.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
SK Junior Praha 1960,z.s.
pá 20. 10. 2023 17:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 8. kolo
11:29
pá 20. 10. 2023 17:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 8. kolo
listopad 2023
pátek
3. 11.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Sokol Dolní Počernice z.s.
pá 3. 11. 2023 17:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 10. kolo
15:18
pá 3. 11. 2023 17:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 10. kolo
pátek
10. 11.
Tělovýchovná jednota Praga, z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
pá 10. 11. 2023 17:00
@
PRAGA UMT. malá (31x47)
,
H3H 2015/16 (2HP), 11. kolo
31:19
pá 10. 11. 2023 17:00
@
PRAGA UMT. malá (31x47)
,
H3H 2015/16 (2HP), 11. kolo
duben 2024
pondělí
1. 4.
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
po 1. 4. 2024 13:30
@
NAD PŔEHRADOU T.
,
H3H 2015/16 (2HP), 12. kolo
16:33
po 1. 4. 2024 13:30
@
NAD PŔEHRADOU T.
,
H3H 2015/16 (2HP), 12. kolo
sobota
6. 4.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
SK Čechie Uhříněves, z.s.
so 6. 4. 2024 10:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 13. kolo
28:9
so 6. 4. 2024 10:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 13. kolo
neděle
14. 4.
Sokol Kolovraty, z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
ne 14. 4. 2024 16:30
@
KOLOVRATY UMT.
,
H3H 2015/16 (2HP), 14. kolo
24:11
ne 14. 4. 2024 16:30
@
KOLOVRATY UMT.
,
H3H 2015/16 (2HP), 14. kolo
neděle
21. 4.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
FOTBALOVÝ KLUB ÚJEZD nad Lesy, z.s.
ne 21. 4. 2024 9:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 15. kolo
24:17
ne 21. 4. 2024 9:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 15. kolo
neděle
28. 4.
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
ne 28. 4. 2024 12:30
@
ZBRASLAV T.
,
H3H 2015/16 (2HP), 16. kolo
17:50
ne 28. 4. 2024 12:30
@
ZBRASLAV T.
,
H3H 2015/16 (2HP), 16. kolo
květen 2024
neděle
5. 5.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
FK Loko Vltavín, z.s.
ne 5. 5. 2024 14:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 17. kolo
42:6
ne 5. 5. 2024 14:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 17. kolo
středa
8. 5.
SK Junior Praha 1960,z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
st 8. 5. 2024 10:45
@
V Úžlabině / UMT.
,
H3H 2015/16 (2HP), 19. kolo
29:18
st 8. 5. 2024 10:45
@
V Úžlabině / UMT.
,
H3H 2015/16 (2HP), 19. kolo
sobota
11. 5.
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
so 11. 5. 2024 9:00
@
XAVEROV H. Počernice - UMT
,
H3H 2015/16 (2HP), 18. kolo
20:26
so 11. 5. 2024 9:00
@
XAVEROV H. Počernice - UMT
,
H3H 2015/16 (2HP), 18. kolo
pátek
24. 5.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
SK Třeboradice z.s.
pá 24. 5. 2024 17:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 20. kolo
– : –
pá 24. 5. 2024 17:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 20. kolo
červen 2024
neděle
2. 6.
Sokol Dolní Počernice z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
ne 2. 6. 2024 17:45
@
DOLNÍ POČERNICE T.
,
H3H 2015/16 (2HP), 21. kolo
– : –
ne 2. 6. 2024 17:45
@
DOLNÍ POČERNICE T.
,
H3H 2015/16 (2HP), 21. kolo
neděle
9. 6.
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Tělovýchovná jednota Praga, z.s.
ne 9. 6. 2024 11:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 22. kolo
– : –
ne 9. 6. 2024 11:00
@
CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO
,
H3H 2015/16 (2HP), 22. kolo