Související zápas

SK Dolní Chabry
KunraticeSKDCH
1:2
ne 13. 10. 2024 16:00 @ KUNRATICE T., 11 VEOLIA PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ, 10. kolo

Důležitá výhra na půdě Kunratic

V 10. kole letošního ročníku Pražského přeboru jsme se představili na půdě Slovanu Kunratice. Po velmi vyrovnaném utkání si nakonec odvážíme důležitou výhru 2:1! Jako první se prosadil Martin Škurek a v poslední minutě o vítězství rozhodl Filip Kalous. V příštím týdnu nás na domácím hřišti čeká rezerva Viktorie Žižkov.

Branky: 83. Freiman – 73. M. Škurek, 90.+1 Kalous. ŽK: 60. Palma (SK Dolní Chabry). Rozhodčí: Plášil – Nebáznivý, Hruška. Diváků: 100.

Kunratice: Valašík – Stýblo, Hudzieczek, Bělčický, Dratva – Freiman – I. Habor (60. Klimuk), Přibyl, Nwogu (74. Molodci), Begič – Jůzek. Trenér: Ondřej Hatina.

Dolní Chabry:
Provazník – Koutný (72. M. Škurek), Kalous, Matyáš, Š. Veselý – Klimt, Jírovec, Palma, J. Šmicer (90. D. Janda), Matějka – Sevček (80. Bílek). Trenér: Tomáš Vajnar.

Vybojované a pro nás velice důležité tři body. V zápase se nám, až na pár okamžiků, dařilo celkem plnit to, na co jsme se v týdnu připravovali. První poločas nabídl vyrovnanou partii, kdy mohli jít hned v páté minutě do vedení domácí, ale Jůzek hlavou přestřelil. Viděli jsme převážně vyrovnanou hru ve středu hřiště. My jsme mohli jít do vedení po šanci Sevčeka, který bohužel v tutovce trefil jen gólmana. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a nám trvalo zhruba deset minut, než jsme se opět vrátili do hry. V sedmdesáté minutě přišel na hřiště střídající Martin Škurek, který si hned prvním dotykem připravil míč do střelecké pozice a zamířil přesně. Kunratice po inkasované brance nesložily zbraně, ale herní převahu měly pouze po vápno. Naopak my, kdybychom řešili přesněji a lépe brejkové situace, tak jsme mohli své vedení navýšit. Nestalo se tak a zákonitě přišel trest v podobě darované vyrovnávací branky, která by mohla být v Silvestrovském sestřihu na konci roku. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, tak se štěstí přiklonilo na naši stranu a po rohovém kopu se hlavou prosadil dobře hrající Kalous. Příští týden snad už uděláme i nějaké body doma, abychom se dotáhli na mužstva před námi.